Spis treści
- AAI-Polska AIKIDO
- Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych
- Centrum Edukacji „Oskar” Przedszkole „Patryk”
- Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
- I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza sala nr 109 (parter)
- I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza, sala gimnastyczna (oddzielny budynek obok głównego budynku szkoły)
- II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
- III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
- Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk
- Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie
- Miejska Biblioteka Publiczna Biblioteka Ekonomiczno-Techniczna
- Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dzieci (parter)
- Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 13
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art. School
- Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego (bryła A)
- Osiedlowy Dom Kultury S. M. „Jaroty”, Klub „Akant”
- Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Erica Mendelsohna
- Przedszkole Artystyczno-Teatralne „Dorotka”
- Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, hol (parter)
- Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, sala gimnastyczna (I piętro))
- Przedszkole Miejskie Nr 17
- Przedszkole Miejskie Nr 32
- Przedszkole Miejskie Nr 37
- Przedszkole Miejskie Nr 38
- Przedszkole Miejskie Nr 5, hol (I piętro)
- Przedszkole Miejskie Nr 5, sala kraina uśmiechu (parter)
- Rada Osiedla „Generałów”
- Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, im. Kornela Makuszyńskiego
- Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie, sala poziomkowa (parter)
- Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie, sala szafirowa (parter)
- Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Jaroty
- Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Pieczewo
- Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce, Warsztat Terapii Zajęciowej
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 11 (parter)
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 9 (parter)
- Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego
- Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego
- Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Hieronima Skurpskiego
- Szkoła Podstawowa Nr 12
- Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej
- Szkoła Podstawowa Nr 14 sala gimnastyczna (parter)
- Szkoła Podstawowa Nr 14 stołówka (parter)
- Szkoła Podstawowa Nr 15 im. W. Kętrzyńskiego (hol po lewej stronie od wejścia głównego)
- Szkoła Podstawowa Nr 15 im. W. Kętrzyńskiego (sala gimnastyczna)
- Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala gimnastyczna pomieszczenie nr 031
- Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala ćwiczeń korekcyjnych pomieszczenie nr 032
- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J. Dąbrowskiego
- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego hol (parter)
- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego stołówka (parter)
- Szkoła Podstawowa Nr 22 im. M. Dąbrowskiej
- Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego stołówka (parter)
- Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego, sala gimnastyczna korekcyjna nr 35 (parter)
- Szkoła Podstawowa Nr 3, im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
- Szkoła Podstawowa Nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej (stołówka-parter)
- Szkoła Podstawowa Nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej, sala C 102 (muzyka)-parter
- Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi hol (parter)
- Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi stołówka (parter)
- Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 16 (parter)
- Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 9 (parter)
- Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Józefa Malewskiego
- Szkoła Podstawowa Nr 34, im. Józefa Malewskiego
- Szkoła Podstawowa Nr 5, im. Sybiraków
- Szkoła Podstawowa Nr 6 im. K. I. Gałczyńskiego
- Szkoła Podstawowa Nr 7 im. L. Kruczkowskiego
- Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Mikołaja Kopernika, hol (parter)
- Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Mikołaja Kopernika, sala gimnastyczna (parter)
- Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Studium Języków Obcych
- Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Ekonomicznych
- Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauki o Żywności, Katedra Żywienia Człowieka
- Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Teologii
- V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy
- Wojewódzka Biblioteka Publiczna Wypożyczalnia Główna i Międzybiblioteczna
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika sala gimnastyczna
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika stołówka, pomieszczenie nr 10 (parter)
- Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej
- Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących im. J. Śniadeckiego
- Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych (bursa szkolna)
- Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, sala nr 1 (parter)
- Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, sala nr 24 (parter)
- Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych im. T. Kościuszki
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 12 (parter)
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 25 (parter)
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Grzegorza Bublewicza
- Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 102 (parter)
- Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 111 (parter)
Wybory - kiedy i w jakich godzinach będzie można głosować?
Wybory samorządowe odbywają się w głosowaniu tajnym, są ponad to powszechne i bezpośrednie. Głosowanie odbywa się zawsze w dzień wolny od pracy i trwa od rana do późnego wieczora, od godz. 7.00 do 21.00, tak aby każdy miał szansę na oddanie głosu.
- Co zabrać ze sobą na wybory?
Do lokalu wyborczego powinniśmy zabrać dokument ze zdjęciem, który pozwoli na ustalenie tożsamości. Najczęściej jest to dowód osobisty, a, poza granicami naszego kraju - paszport. 18-latkowie, którzy nie zdążyli jeszcze odebrać dowodu osobistego, mogą posłużyć się legitymacją szkolną.
Co ważne, nie musimy zabierać fizycznej wersji dokumentu, możemy skorzystać z mTożsamości, czyli usługi dostępnej w aplikacji Ministerstwa Cyfryzacji – mObywatel.
Może Cię zainteresować
Druga tura wyborów samorządowych 2024 w Olsztynie
Druga tura wyborów samorządowych nie odbywa się we wszystkich miejscowościach w Polsce. Dogrywka potrzebna jest tylko tam, gdzie żadnemu kandydatowi nie udało się zdobyć więcej niż połowy ważnie oddanych głosów.
Ponowne głosowanie odbywa się po 14-stu dniach od pierwszego głosowania.
Lokale wyborcze dla mieszkańców Olsztyna
Oto lista lokali wyborczych dla mieszkańców Olsztyna. Znajdź ulicę, przy której mieszkasz i numer budynku, a dowiesz sie, gdzie możesz zagłosować podczas wyborów.
AAI-Polska AIKIDO
adres: Immanuela Kanta 15A, 10-691 Olsztyn
numer komisji: 71
- Olsztyn Bajkowa
- Bolka i Lolka
- Czerwonego Kapturka
- Jasia i Małgosi
- Ignacego Krasickiego
- Kopciuszka
- Misia Uszatka
- Myszki Miki
- Zbigniewa Nienackiego
- Pszczółki Mai
- Igora Sikiryckiego
- Smerfów
- Balbiny Świtycz-Widackiej
adres: Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 18, 10-687 Olsztyn
numer komisji: 58
- Olsztyn gen. Kazimierza Sosnkowskiego
- majora Henryka Sucharskiego
- gen. Władysława Andersa
- Rotmistrza Witolda Pileckiego
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych
adres: Parkowa 1, 10-233 Olsztyn
numer komisji: 80
- Olsztyn Jana Baczewskiego
- Juliana Fałata
- Oficerska
- Parkowa
- Radiowa
- Sportowa
- aleja: Wojska Polskiego /od nr 21 do nr 48 i nr 84, 90, 92, 94/
Centrum Edukacji „Oskar” Przedszkole „Patryk”
adres: Wiśniowa 11, 10-321 Olsztyn
numer komisji: 81
- Olsztyn Agrestowa
- Czereśniowa
- Jesienna
- Jeżynowa
- Letnia
- Malinowa
- Morelowa
- Morwowa
- Porzeczkowa
- Tracka
- Marii Zientary-Malewskiej /str. nieparzysta od nr 49 do nr 65/
- Wiśniowa
- Wiosenna /str. nieparzysta i str. parzysta od nr 6 do końca/
- Zimowa
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
adres: al. Aleja Warszawska 89, 10-083 Olsztyn
numer komisji: 11
- Olsztyn Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego /nr 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/
- Polna
- Profesorska
- Aleja Warszawska /str. nieparzysta od nr 59 do nr 105A/
- Aleja Obrońców Tobruku /str. nieparzysta/
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza sala nr 109 (parter)
adres: Adama Mickiewicza 6, 10-551 Olsztyn
numer komisji: 2
- Olsztyn Mikołaja Kopernika /od nr 1 do nr 7 i od nr 47 do nr 49/
- Dąbrowszczaków /od nr 1 do nr 7 i od nr 41 do nr 44A/
- Bogumiła Linki
- Jana Liszewskiego
- 1 Maja
- Krzysztofa C. Mrongowiusza
- Adama Mickiewicza /str. parzysta od nr 2 do nr 18/
- Warmińska /od nr 13 do nr 18B/
- aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 16/
- place: Jana Pawła II
- Plac Konsulatu Polskiego /nr 1 - 4/
- Trzech Krzyży
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza, sala gimnastyczna (oddzielny budynek obok głównego budynku szkoły)
adres: Adama Mickiewicza 6, 10-551 Olsztyn
numer komisji: 3
- Olsztyn Dąbrowszczaków/od nr 8 do nr 39/
- Józefa Grotha nr 27
- Michała Kajki
- Mikołaja Kopernika /od nr 8 do nr 13 i od nr 40 do nr 46A/
- Tadeusza Kościuszki /str. parzysta od nr 46/48 do nr 54A/
- Jerzego Lanca
- Mazurska /od nr 8 do końca/
- Adama Mickiewicza /str. nieparzysta/
II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
adres: Roberta i Karola Małłków 3, 10-113 Olsztyn
numer komisji: 1
- Olsztyn Roberta i Karola Małłków
- Feliksa Nowowiejskiego
- Partyzantów /nr 87, 88/
- Ratuszowa
- Franciszka Sarnowskiego
- Marii Curie-Skłodowskiej
- Wyzwolenia
III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
adres: al. Aleja Sybiraków 3, 10-256 Olsztyn
numer komisji: 86
- Olsztyn Jagiellońska /str. nieparzysta od nr 45 do nr 51/
- Tczewska
- Aleja Sybiraków
Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk
adres: Juliana Tuwima 10, 10-748 Olsztyn
numer komisji: 26
- Olsztyn Tadeusza Bloka
- Gruszowe Sady
- prof. Haliny Karnickiej
- prof. Kazimierza Markiewicza
- prof. Aleksandra Martyniaka
- prof. Grzegorza Nowaka
- Stanisława Sakowicza
- Włodzimierza Szczekin-Krotowa
- Juliana Tuwima /str. nieparzysta nr 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 3, 3A, 3B, 5A, 5B, 5C, 9, 11 i str. parzysta od nr 6 do końca/
- Stanisława Wadowskiego
- Wiktora Wawrzyczka
- Janiny Wengris
- prof. Bohdana Wilamowskiego
- Piotra Znanieckiego
Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie
adres: al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 59 A, 10-950 Olsztyn
numer komisji: 39
- Olsztyn Żołnierska /str. nieparzysta od nr 19 do nr 37/
- Dworcowa /str. parzysta od nr 34 do nr 36/
- Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. parzysta od nr 44 do nr 52A/
- Plac Inwalidów Wojennych
Miejska Biblioteka Publiczna Biblioteka Ekonomiczno-Techniczna
adres: Żytnia 71, 10-823 Olsztyn
numer komisji: 24
- Olsztyn Dożynkowa /str. nieparzysta od nr 85 do końca i str. parzysta od nr 84 do końca/
- Działkowa
- Gronowa
- Gryczana
- Kłosowa
- Konopna
- Oliwkowa
- Słonecznikowa
- Sojowa
- Rolna /str. nieparzysta od nr 107 do końca i str. parzysta od nr 66 do końca/
- Rzepakowa /str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca/
- Zbożowa
- Żniwna
Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dzieci (parter)
adres: Jarocka 65, 10-699 Olsztyn
numer komisji: 57
- Olsztyn Brylantowa
- Diamentowa
- Grafitowa
- Jarocka /str. nieparzysta od nr 65 do końca/
- Nefrytowa
- Perłowa
- Szmaragdowa
- Rubinowa
- Złota
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 13
adres: Igora Sikiryckiego 9, 10-691 Olsztyn
numer komisji: 73
- Olsztyn Władysława Gębika
- Królewny Śnieżki
- Kubusia Puchatka
- Calineczki
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art. School
adres: Dolna 16, 10-699 Olsztyn
numer komisji: 56
- Olsztyn Kujawska
- Mazowiecka
- Biskupa Tadeusza Płoskiego
- Pomorska
- Srebrna
- Aleja Generała Władysława Sikorskiego nr 33
Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego (bryła A)
adres: Bydgoska 33, 10-234 Olsztyn
numer komisji: 89
- Olsztyn Borowa
- Bydgoska
- Chełmińska
- Jagiellońska /str. parzysta od nr 58 do końca i str. nieparzysta od nr 61 do końca/
- Św. Franciszka z Asyżu
- Turystyczna
- Toruńska
- Wadąska
- Wiosenna /nr 2/
- Wrzosowa
Osiedlowy Dom Kultury S. M. „Jaroty”, Klub „Akant”
adres: Immanuela Kanta 11, 10-691 Olsztyn
numer komisji: 72
- Olsztyn Immanuela Kanta
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Erica Mendelsohna
adres: Partyzantów 85, 10-527 Olsztyn
numer komisji: 29
- Olsztyn Mazurska /od nr 1 do nr 7, 7A, 7B/
- Partyzantów /od nr 1 do nr 32 i od nr 73 do nr 85/
- Andrzeja Samulowskiego
- Warmińska /od nr 1 do nr 12 i od nr 21 do końca/
- Plac Konsulatu Polskiego nr 5, 5A, 6
Przedszkole Artystyczno-Teatralne „Dorotka”
adres: Świtezianki 2, 10-465 Olsztyn
numer komisji: 36
- Olsztyn Władysława Leonharda
- Pana Tadeusza /str. nieparzysta od nr 1 do końca/
- Jacka Soplicy
- Świtezianki
Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, hol (parter)
adres: Jana Boenigka 5, 10-686 Olsztyn
numer komisji: 66
- Olsztyn Jana Boenigka /str. parzysta/
Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, sala gimnastyczna (I piętro))
adres: Jana Boenigka 5, 10-686 Olsztyn
numer komisji: 67
- Olsztyn Jana Boenigka /str. nieparzysta/
- Jerzego Burskiego
Przedszkole Miejskie Nr 17
adres: Wincentego Pstrowskiego 17a, 10-601 Olsztyn
numer komisji: 46
- Olsztyn Dworcowa /str. nieparzysta od nr 65 do końca/
- Wincentego Pstrowskiego /str. nieparzysta od nr 21 do nr 31 i str. parzysta od nr 12 do nr 28b/
Przedszkole Miejskie Nr 32
adres: Stanisława Murzynowskiego 24, 10-684 Olsztyn
numer komisji: 51
- Olsztyn ulica Stanisława Murzynowskiego /z wyjątkiem nr 22/
Przedszkole Miejskie Nr 37
adres: Pana Tadeusza 12A, 10-461 Olsztyn
numer komisji: 37
- Olsztyn Pana Tadeusza /str. parzysta od nr 2 do końca/
Przedszkole Miejskie Nr 38
adres: Żołnierska 24, 10-561 Olsztyn
numer komisji: 43
- Olsztyn Dworcowa /str. nieparzysta od nr 49 do nr 63/
- Żołnierska /str. nieparzysta od nr 43 do nr 47/
Przedszkole Miejskie Nr 5, hol (I piętro)
adres: gen. Stanisława Maczka 11, 10-693 Olsztyn
numer komisji: 60
- Olsztyn ks. Edmunda Friszke
- gen. Józefa Hallera
- Grażyny Langowskiej
- Maryny Okęckiej-Bromkowej
- Mieczysława Pimpickiego
- ks. Jerzego Popiełuszki
Przedszkole Miejskie Nr 5, sala kraina uśmiechu (parter)
adres: gen. Stanisława Maczka 11, 10-693 Olsztyn
numer komisji: 59
- Olsztyn Marcina Antonowicza
- Bartąska
- Jerzego Bukowskiego
- gen. Stefana Grota Roweckiego
- gen. Franciszka Kleeberga
- Stanisława Lewandowskiego
- gen. Stanisława Maczka
Rada Osiedla „Generałów”
adres: gen. Tadeusza Kutrzeby 9 l. „S”, 10-693 Olsztyn
numer komisji: 61
- Olsztyn ks. Roberta Bilitewskiego
- gen. Tadeusza Kutrzeby
- Gen. Leopolda Okulickiego
- majora Jana Piwnika
- prof. Stanisława Swianiewicza
- Biskupa Tomasza Wilczyńskiego /str. parzysta od nr 18 do nr 38/
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych
adres: Tadeusza Kościuszki 46 l. 48, 10-959 Olsztyn
numer komisji: 30
- Olsztyn Bartosza Głowackiego /nr 1 i str. parzysta od nr 4A do nr 6/
- Mikołaja Kopernika /od nr 14 do nr 39/
- Tadeusza Kościuszki /str. nieparzysta od nr 13 do nr 49 i str. parzysta od nr 8 do nr 36/
- Plac Kazimierza Pułaskiego
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, im. Kornela Makuszyńskiego
adres: al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 42, 10-450 Olsztyn
numer komisji: 4
- Olsztyn Bartosza Głowackiego / nr 17 i str. parzysta od nr 12 do nr 22/
- Józefa Grotha /od nr 1 do nr 19/
- Ernesta Kościńskiego
- Gabriela Narutowicza
- Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. nieparzysta od nr 7 do nr 53 i str. parzysta od nr 40 do nr 42/
- Plac Ignacego Daszyńskiego
- Plac Solidarności
Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie, sala poziomkowa (parter)
adres: Edwarda Mroza 25, 10-692 Olsztyn
numer komisji: 55
- Olsztyn Jana Janowicza
- Floriana Piotrowskiego
Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie, sala szafirowa (parter)
adres: Edwarda Mroza 25, 10-692 Olsztyn
numer komisji: 54
- Olsztyn Bratkowa
- Juliana Dadleza
- dr Stanisława Dorantta
- Stanisława Flisa
- Bolesława Laszki
- Edwarda Mroza
- Podgórna
adres: Melchiora Wańkowicza 9, 10-684 Olsztyn
numer komisji: 52
- Olsztyn Metalowa
- Stanisława Murzynowskiego /nr 22/
- Mieczysława Orłowicza /str. nieparzysta od nr 7 do końca/
- Melchiora Wańkowicza /str. nieparzysta od nr 9 do końca/
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Jaroty
adres: Kazimierza Jaroszyka 14, 10-687 Olsztyn
numer komisji: 64
- Olsztyn ks. Jana Hanowskiego
- Fryderyka Leyka
- Biskupa Tomasza Wilczyńskiego /str. parzysta nr 4, 6 - 6F, 8, 14, 16 i str. nieparzysta od nr 21 do nr 31/
- skwer gen. Augusta Fieldorfa-Nila
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Pieczewo
adres: Bolesława Jeziołowicza 11, 10-690 Olsztyn
numer komisji: 65
- Olsztyn Bolesława Jeziołowicza
- Henryka Panasa
- Leona Sobocińskiego
Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce, Warsztat Terapii Zajęciowej
adres: Bałtycka 45, 10-175 Olsztyn
numer komisji: 18
- Olsztyn Akacjowa
- Bałtycka /str. parzysta od nr 16 do nr 100 i str. nieparzysta od nr 41 do nr 95/
- Brzozowa
- Dębowa
- Grabowa
- Jagodowa
- Jodłowa
- Kajakowa
- Kasztanowa
- Klonowa
- Krańcowa
- Letniskowa
- Limbowa
- Łabędzia
- Olimpijska
- Pływacka
- Rakowa
- Sosnowa
- Świerkowa
- Wakacyjna
- Wczasowa
- Wędkarska
- Wierzbowa
- Wioślarska
- Wodna
- Żeglarska
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 11 (parter)
adres: Stanisława Moniuszki 10, 10-275 Olsztyn
numer komisji: 75
- Olsztyn Bolesława Limanowskiego
- Marii Zientary-Malewskiej /str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i 9A oraz str. parzysta od nr 2 do nr 8/
- Juliusza Kossaka
- Mieczysława Niedziałkowskiego /od nr 1 do nr 13
- nr 13/15/
- Plac Powstańców Warszawy
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 9 (parter)
adres: Stanisława Moniuszki 10, 10-275 Olsztyn
numer komisji: 82
- Olsztyn Fryderyka Chopina
- Mieczysława Karłowicza
- Stanisława Moniuszki
- Ignacego Paderewskiego
- Władysława Reymonta
- Juliusza Słowackiego
- Karola Szymanowskiego
- Marii Zientary-Malewskiej /str. nieparzysta od nr 11 do nr 31, 31A i str. parzysta od nr 10 do końca/
Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego
adres: Niepodległości 18, 10-045 Olsztyn
numer komisji: 13
- Olsztyn Walentego Barczewskiego
- Ryszarda Knosały
- Michała Lengowskiego
- Waleriana Łukasińskiego
- Mariańska
- Maurycego Mochnackiego
- Niepodległości /str. parzysta od nr 16 do nr 44 i str. nieparzysta od nr 53 do nr 57
- nr 57/65/
- Władysława Orkana
- ks. Wacława Osińskiego
- Feliksa Szrajbera
- Alojzego Śliwy
- Aleja Warszawska /str. nieparzysta od nr 5 do nr 57/
- Plac Franklina D. Roosevelta
Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego
adres: Walentego Barczewskiego 11 A, 10-061 Olsztyn
numer komisji: 12
- Olsztyn Ks. Tadeusza Borkowskiego
- Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Hieronima Skurpskiego
adres: Jagiellońska 8, 10-271 Olsztyn
numer komisji: 79
- Olsztyn Jagiellońska /str. parzysta od nr 8 do nr 46 i str. nieparzysta od nr 19 do nr 23a/
- Klasztorna
- Kolejowa
- Józefa Ignacego Kraszewskiego
- Stefana Okrzei
- Henryka Sienkiewicza
- Andrzeja Struga
- Stefana Żeromskiego /od nr 7 do nr 36/
Szkoła Podstawowa Nr 12
adres: Edwarda Turowskiego 3, 10-685 Olsztyn
numer komisji: 49
- Olsztyn Franciszka Barcza /str. nieparzysta/
- Edwarda Turowskiego
Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej
adres: Aleksandra Puszkina 11, 10-295 Olsztyn
numer komisji: 76
- Olsztyn Jagiellońska /str. nieparzysta od nr 25 do nr 43/
- Antoniego Małeckiego /bez nr 8 i nr 10/
- Mieczysława Niedziałkowskiego /od nr 14 do nr 24/
- Aleksandra Puszkina /str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta/
- Stefana Żeromskiego /nr 5A
- nr 6/
Szkoła Podstawowa Nr 14 sala gimnastyczna (parter)
adres: Marii Konopnickiej 11, 10-168 Olsztyn
numer komisji: 14
- Olsztyn Grunwaldzka /od nr 1 do nr 19/
- Górna
- Na Skarpie
- Smętka
- Mikołaja Trąby
- Aleja Warszawska /str. parzysta od nr 2 do nr 36/
- Aleja Chateauroux
Szkoła Podstawowa Nr 14 stołówka (parter)
adres: Marii Konopnickiej 11, 10-168 Olsztyn
numer komisji: 15
- Olsztyn Artyleryjska
- Bohaterów Monte Cassino
- Grunwaldzka /od nr 20 do końca/
- Władysława Jagiełły
- Marii Konopnickiej
- Marka Kotańskiego
- Marcina Kromera
- Królowej Jadwigi
- Jacka Kuronia
- Zamkowa nr 5
- Zyndrama z Maszkowic
- Natalii Żarskiej
Szkoła Podstawowa Nr 15 im. W. Kętrzyńskiego (hol po lewej stronie od wejścia głównego)
adres: Wojciecha Kętrzyńskiego 10, 10-507 Olsztyn
numer komisji: 31
- Olsztyn Dworcowa /str. parzysta od nr 10 do nr 14/
- Grażyny
- Jasna
- Wojciecha Kętrzyńskiego
- Partyzantów /od nr 33 do nr 71/
- Plac gen. Józefa Bema
Szkoła Podstawowa Nr 15 im. W. Kętrzyńskiego (sala gimnastyczna)
adres: Wojciecha Kętrzyńskiego 10, 10-507 Olsztyn
numer komisji: 28
- Olsztyn Budowlana
- Cementowa
- Dworcowa /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 8/
- Magazynowa
- Lubelska
- Przemysłowa
- Składowa
- Sprzętowa
- Stalowa
- Towarowa
- Żelazna
- Mariana Bublewicza
- Plac Konstytucji 3 Maja
- Plac Ofiar Katynia
Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala gimnastyczna pomieszczenie nr 031
adres: Żytnia 71, 10-822 Olsztyn
numer komisji: 23
- Olsztyn Chabrowa
- Cyranki
- Czajki
- Czapli
- Dożynkowa /str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 42/
- Jęczmienna
- Łubinowa
- Makowa
- Mewy
- Nasienna
- Ogrodnicza
- Owocowa
- Perkoza
- Pługi
- Pszenna
- Rolna /str. nieparzysta od nr 1 do nr 105 i str. parzysta od nr 2 do nr 64/
- Rybitwy
- Siewna /str. nieparzysta od nr 63 do końca i str. parzysta od nr 76 do końca/
- Strąkowa
- Traktorowa
- Żurawia /str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 22/
- Żytnia /str. nieparzysta od nr 71 do końca i str. parzysta od nr 72 do końca/
- Kormorana
- Tracza
Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala ćwiczeń korekcyjnych pomieszczenie nr 032
adres: Żytnia 71, 10-822 Olsztyn
numer komisji: 22
- Olsztyn Bartnicka
- Bławatna
- Chłopska
- Chmielna
- Dożynkowa /str. nieparzysta od nr 41 do nr 83 i str. parzysta od nr 44 do nr 82/
- Miła
- Kąkolowa
- Okrągła
- Rzepakowa /str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 2 do nr 20/
- Siewna /str. nieparzysta od nr 1 do nr 61 i str. parzysta od nr 2 do nr 74/
- Widok
- Włościańska
- Żytnia /str. nieparzysta od nr 1 do nr 69 i str. parzysta od nr 2 do nr 70g/
- Sielska
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J. Dąbrowskiego
adres: Tadeusza Kościuszki 70, 10-553 Olsztyn
numer komisji: 5
- Olsztyn Bartosza Głowackiego / 13, 13/15 i str. parzysta od nr 26 do końca/
- Tadeusza Kościuszki /str. nieparzysta od nr 55 do końca i str. parzysta od nr 58 do końca/
- Nowa Niepodległości
- Emilii Plater
- Mikołaja Reja
- Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. parzysta od nr 32 do nr 38/
- Plac Xawerego Dunikowskiego
- Plac Andrzeja Wakara
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego hol (parter)
adres: Żołnierska 39, 10-561 Olsztyn
numer komisji: 41
- Olsztyn Dworcowa /str. parzysta od nr 38 do nr 58/
- Żołnierska /str. nieparzysta od nr 39 do nr 41b/
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego stołówka (parter)
adres: Żołnierska 39, 10-561 Olsztyn
numer komisji: 42
- Olsztyn Dworcowa /str. parzysta od nr 60 do końca/
- Wincentego Pstrowskiego /str. nieparzysta od nr 9 do nr 19/
Szkoła Podstawowa Nr 22 im. M. Dąbrowskiej
adres: Żołnierska 26, 10-561 Olsztyn
numer komisji: 45
- Olsztyn Kardynała Stefana Wyszyńskiego /str. parzysta od nr 22 do końca/
- Żołnierska /str. parzysta od nr 20 do końca/
Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego stołówka (parter)
adres: Jarosława Iwaszkiewicza 44, 10-089 Olsztyn
numer komisji: 10
- Olsztyn Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego /z wyjątkiem nr 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/
- Jarosława Iwaszkiewicza /str. nieparzysta/
- Edwarda Martuszewskiego
- Aleksandra Rymkiewicza
Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego, sala gimnastyczna korekcyjna nr 35 (parter)
adres: Jarosława Iwaszkiewicza 44, 10-089 Olsztyn
numer komisji: 9
- Olsztyn Jarosława Iwaszkiewicza /str. parzysta/
Szkoła Podstawowa Nr 3, im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
adres: Kołobrzeska 13M, 10-445 Olsztyn
numer komisji: 34
- Olsztyn Dworcowa /str. nieparzysta od nr 7 do nr 23 i str. parzysta od nr 16 do nr 26/
Szkoła Podstawowa Nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej (stołówka-parter)
adres: Pieczewska 10, 10-699 Olsztyn
numer komisji: 62
- Olsztyn Dolna
- Kazimierza Jaroszyka
- Franciszka Kręcickiego
- Okólna
- Pieczewska
- Zakole
Szkoła Podstawowa Nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej, sala C 102 (muzyka)-parter
adres: Pieczewska 10, 10-699 Olsztyn
numer komisji: 63
- Olsztyn Zbigniewa Herberta
- Jarocka /str. nieparzysta od nr 1 do nr 61 i str. parzysta/
Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi hol (parter)
adres: Kołobrzeska 9, 10-444 Olsztyn
numer komisji: 33
- Olsztyn Bartosza Głowackiego nr 11
- Kołobrzeska /str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 30/
- Westerplatte
Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi stołówka (parter)
adres: Kołobrzeska 9, 10-444 Olsztyn
numer komisji: 32
- Olsztyn Kołobrzeska /str. nieparzysta od nr 11 do nr 13M/
- Wschodnia
Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 16 (parter)
adres: Bolesława Jeziołowicza 2, 10-690 Olsztyn
numer komisji: 69
- Olsztyn Leonarda Turkowskiego
- Ryszarda Wachowskiego
Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 9 (parter)
adres: Bolesława Jeziołowicza 2, 10-690 Olsztyn
numer komisji: 68
- Olsztyn Ludwiki Stramkowskiej
- Biskupa Tomasza Wilczyńskiego /str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta nr 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 2H/
- Stanisława Żurawskiego
- Marii Dąbrowskiej
Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Józefa Malewskiego
adres: Ernsta Wiecherta 14, 10-691 Olsztyn
numer komisji: 70
- Olsztyn Johanna Gottfrieda Herdera
- Wincentego Witosa /od nr 1 do nr 5/
Szkoła Podstawowa Nr 34, im. Józefa Malewskiego
adres: Johanna Gottfrieda Herdera 3, 10-691 Olsztyn
numer komisji: 74
- Olsztyn Ernsta Wiecherta
- Biskupa Tomasza Wilczyńskiego /str. nieparzysta od nr 5a do nr 19/
- Wincentego Witosa /od nr 6 do końca/
Szkoła Podstawowa Nr 5, im. Sybiraków
adres: al. Aleja Sybiraków 3A, 10-256 Olsztyn
numer komisji: 85
- Olsztyn Gdańska
- Katowicka
- Malborska
- Macieja Rataja /str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 50 do końca/
- Wrocławska
Szkoła Podstawowa Nr 6 im. K. I. Gałczyńskiego
adres: Gdyńska 17, 10-608 Olsztyn
numer komisji: 47
- Olsztyn Stefana Banacha
- Bankowców
- Bielska
- Bieszczadzka
- Biskupińska
- Elbląska
- Gdyńska
- Koszalińska
- Kręta
- Krótka
- Ludowa
- Łęczycka
- Łódzka
- Masztowa
- Niborska
- Obrońców
- Olecka
- Pasymska
- Piękna Góra
- Piska
- Pogodna
- Przydziałowa
- Wincentego Pstrowskiego /str. nieparzysta od nr 33 do końca i str. parzysta od nr 30 do końca/
- Mariana Rejewskiego
- Rzeszowska
- Skierniewicka
- Franciszka Stefczyka
- Szczytnowska
- Władysława Trylińskiego
- Walecznych
- Wąska
- Wesoła
- Wileńska
- Zakopiańska
- Agnieszki Osieckiej
- Elizy Orzeszkowej
- Wisławy Szymborskiej
- Plac Mazurski
- Plac Aliantów
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. L. Kruczkowskiego
adres: Aleja Przyjaciół 42, 10-148 Olsztyn
numer komisji: 17
- Olsztyn Bursztynowa
- Koralowa
- Leśna
- Morska
- Rybaki
- Aleja Przyjaciół
- Aleja Róż
Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Mikołaja Kopernika, hol (parter)
adres: Ludwika Zamenhofa 14, 10-280 Olsztyn
numer komisji: 83
- Olsztyn Cicha
- Doktor Aliny Erdmanowej
- Jagiellońska /str. parzysta od nr 48 do nr 50/
- Poprzeczna /str. nieparzysta i str. parzysta od nr 8 do końca/
- Tarasa Szewczenki
- Marii Zientary-Malewskiej /str. nieparzysta od nr 33 do nr 47, 47A/
- Ludwika Zamenhofa /z wyjątkiem nr 11, 13/
Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Mikołaja Kopernika, sala gimnastyczna (parter)
adres: Ludwika Zamenhofa 14, 10-280 Olsztyn
numer komisji: 84
- Olsztyn Edwarda Abramowskiego
- Jagiellońska /str. parzysta od nr 52 do nr 56 i str. nieparzysta od nr 55 do nr 59/
- Poprzeczna /str. parzysta od nr 2 do nr 6/
- Ludwika Zamenhofa /nr 11, 13/
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Studium Języków Obcych
adres: al. Aleja Obrońców Tobruku 3, 10-718 Olsztyn
numer komisji: 7
- Olsztyn Dywizjonu 303
- Stefana Grabowskiego
- Marii Grzegorzewskiej
- Marcina Kasprzaka
- Romualda Mielczarskiego
- Niepodległości /str. parzysta od nr 46 do końca i str. nieparzysta od nr 85 do końca/
- Wincentego Pstrowskiego /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5A
- nr 7, 7A, 7B i str. parzysta nr 10/
- Romualda Traugutta
- Aleja Generała Władysława Sikorskiego /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5/
- Aleja Obrońców Tobruku /str. parzysta/
- Plac Lotników
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Ekonomicznych
adres: Michała Oczapowskiego 4, 10-719 Olsztyn
numer komisji: 25
- Olsztyn Józefa Dubiskiego
- Tomasza Dziamy
- prof. Eugeniusza Grabdy
- Jana Heweliusza
- Chrysto Izworskiego
- Kazimierza Kalinowskiego
- Czesława Kanafojskiego
- prof. Wiesława Krautforsta
- Jana Licznerskiego
- prof. Wacława Minakowskiego
- Tadeusza Młynka
- Michała Oczapowskiego
- Przemysława Olszewskiego
- prof. Stefana Poznańskiego
- Romana Prawocheńskiego
- Adama Szostkiewicza
- Roberta Towarnickiego
- Juliana Tuwima /str. nieparzysta od nr 15 do końca/
- Gen. Mariusza Zaruskiego
- Aleja Generała Władysława Sikorskiego /od nr 2 - do nr 2G
- nr 4/
- Aleja Warszawska /str. nieparzysta od nr 107 do końca i str. parzysta od nr 98 do końca/
- Plac Cieszyński
- Plac Łódzki
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauki o Żywności, Katedra Żywienia Człowieka
adres: Słoneczna 45 F, 10-718 Olsztyn
numer komisji: 27
- Olsztyn Astronomów
- Benedykta Dybowskiego
- Gwiezdna
- Księżycowa
- Kurta Obitza
- Promienista
- Słoneczna
- Świetlista
- Tęczowa
- Zodiakalna
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Teologii
adres: Kardynała Stanisława Hozjusza 15, 11-041 Olsztyn
numer komisji: 21
- Olsztyn Dziewanny
- Fiołkowa
- Hiacyntowa
- Kardynała Stanisława Hozjusza
- Irysowa
- Jemioły
- Kocanki
- Konwaliowa
- Krokusowa
- Lawendowa
- Liliowa
- Macierzanki
- Narcyzowa
- Ostróżki
- Poziomkowa
- Rumiankowa
- Sasankowa
- Stokrotki
- Storczykowa
- św. Arnolda
- Tulipanowa
- Żbicza
- Żonkilowa
V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy
adres: Ignacego Krasickiego 2, 10-685 Olsztyn
numer komisji: 88
- Olsztyn Franciszka Barcza /nr 38, 50A - 50N/
Wojewódzka Biblioteka Publiczna Wypożyczalnia Główna i Międzybiblioteczna
adres: Stare Miasto 33, 10-026 Olsztyn
numer komisji: 6
- Olsztyn Adama Asnyka
- Św. Barbary
- Bolesława Chrobrego
- Jana Długosza
- Gazety Olsztyńskiej – rok założenia 1886
- Hugona Kołłątaja
- Joachima Lelewela
- 11 Listopada
- Jana z Łajs
- Mieszka I
- Okopowa
- Piastowska
- Seweryna Pieniężnego
- Podwale
- Prosta
- Marii Rodziewiczówny
- Stare Miasto
- Staromiejska
- Stanisława Staszica
- 22 Stycznia
- Leona Włodarczaka
- Św. Wojciecha
- Zamkowa /nr 1, 2 i 3/
- Aleja Gelsenkirchen
- Plac Jedności Słowiańskiej
- pl. Targ Rybny
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika sala gimnastyczna
adres: Bałtycka 151, 11-041 Olsztyn
numer komisji: 20
- Olsztyn Basieńki
- Bohuna
- Stefana Czarnieckiego
- Gołębia
- Ketlinga
- Kiemliczów
- Kresowa
- Księcia Jaremy
- Księdza Kordeckiego
- Młodzieżowa
- Podbipięty
- Poranna
- Rocha
- Rzędziana
- Skrzetuskiego
- Sowia
- Stokowa
- Wachmistrza Soroki
- Wołodyjowskiego
- Wronia
- hetmana Stanisława Żółkiewskiego
- Żurawia /str. parzysta od nr 22a do końca i str. nieparzysta od nr 21 do końca/
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika stołówka, pomieszczenie nr 10 (parter)
adres: Bałtycka 151, 11-041 Olsztyn
numer komisji: 19
- Olsztyn Bałtycka /od nr 103 do końca/
- Bażantowa
- Bociania
- Cietrzewia
- Drozda
- Głogowa
- Heleny
- Husarii
- Jaskółcza
- Jastrzębia
- Jerzyka
- Kanarkowa
- Kmicica
- Krucza
- Oleńki
- Orla
- Pawia
- Przepiórcza
- Sikorki
- Skowronka
- Słowicza
- Sokola
- Szpakowa
- Wilgi
- Wróbla
- Zagłoby
- Zięby
- Jana III Sobieskiego
Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej
adres: Żołnierska 15, 10-558 Olsztyn
numer komisji: 8
- Olsztyn Żołnierska /str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 16C/
Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących im. J. Śniadeckiego
adres: Kołobrzeska 29, 10-431 Olsztyn
numer komisji: 35
- Olsztyn Kołobrzeska /str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 32 do końca/
Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych (bursa szkolna)
adres: Bałtycka 37A, 10-144 Olsztyn
numer komisji: 87
- Olsztyn Bałtycka /str. nieparzysta od nr 5 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 10/
- Biała
- Błękitna
- Czarna
- Jeziorna
- Kapitańska
- Różowa
- Zielona
- Żółta
- Aleja Roberta Schumana
- Plac Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, sala nr 1 (parter)
adres: Żołnierska 49, 10-560 Olsztyn
numer komisji: 44
- Olsztyn Kardynała Stefana Wyszyńskiego /str. parzysta od nr 6 do nr 20/
- Żołnierska /str. nieparzysta od nr 49 do końca/
Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, sala nr 24 (parter)
adres: Żołnierska 49, 10-560 Olsztyn
numer komisji: 48
- Olsztyn Augustowska
- Białostocka
- Białowieska
- Bracławska
- Ciechocińska
- Czeska
- Dobra
- Gołdapska
- Graniczna
- Łowicka
- Opolska
- Plażowa
- Spacerowa
- Spokojna
- Spółdzielcza
- Ustronie
- Kardynała Stefana Wyszyńskiego /str. nieparzysta/
- Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. nieparzysta od nr 73 do końca i str. parzysta od nr 60 do końca/
Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych im. T. Kościuszki
adres: al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 61, 10-449 Olsztyn
numer komisji: 38
- Olsztyn Dworcowa /str. nieparzysta od nr 25 do nr 41A i str. parzysta od nr 28 i 28b/
- Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. nieparzysta od nr 55A do nr 71/
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie
adres: al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 56, 10-450 Olsztyn
numer komisji: 40
- Olsztyn Dworcowa /str. nieparzysta od nr 43 do nr 47/
- Kardynała Stefana Wyszyńskiego /str. parzysta od nr 2 do nr 4/
- Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. parzysta od nr 54 do nr 58C/
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 12 (parter)
adres: Melchiora Wańkowicza 1, 10-684 Olsztyn
numer komisji: 50
- Olsztyn Franciszka Barcza /str. parzysta od nr 2 do nr 58, z wyłączeniem nr 38, 50A - 50N/
- Włodzimierza Puchalskiego
- Melchiora Wańkowicza /str. nieparzysta od nr 3 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do końca/
- Aleja Generała Władysława Sikorskiego /od nr 17 do nr 27/
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 25 (parter)
adres: Melchiora Wańkowicza 1, 10-684 Olsztyn
numer komisji: 53
- Olsztyn Mieczysława Orłowicza /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta/
- Eugeniusza Paukszty
- Melchiora Wańkowicza /nr 1, 1A, 1B/
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Grzegorza Bublewicza
adres: Kazimierza Jagiellończyka 32, 10-062 Olsztyn
numer komisji: 16
- Olsztyn Jana Bażyńskiego, I Dywizji Wojska Polskiego
- Kazimierza Jagiellończyka
- Juranda ze Spychowa
- Armii Krajowej
- Księcia Witolda
- Lipowa
- Saperska
- Szarych Szeregów
- Zawiszy Czarnego
- Jana Żiżki
- Aleja Warszawska /str. parzysta od nr 38 do nr 96/
Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 102 (parter)
adres: al. Aleja Wojska Polskiego 17, 10-224 Olsztyn
numer komisji: 78
- Olsztyn Dragonów
- 15 Dywizji
- Gietkowska
- Bolesława Prusa
- Jarosława Dąbrowskiego
- Macieja Rataja /od nr 1 do 10/
- Stanisława Wyspiańskiego
- Aleja Wojska Polskiego /od nr 1 do nr 20A i od nr 49 do końca z wyjątkiem nr 84, 90, 92, 94/
Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 111 (parter)
adres: al. Aleja Wojska Polskiego 17, 10-224 Olsztyn
numer komisji: 77
- Olsztyn Jagiellońska /str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 6/
- Jana Kasprowicza
- Antoniego Małeckiego /nr 8 i nr 10/
- Nad Jarem
- Aleksandra Puszkina /str. nieparzysta od nr 1 do nr 9/
- Zamknięta
- Stefana Żeromskiego /od nr 1 do nr 5 i od nr 37 do końca/
Może Cię zainteresować
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Weź udział w wyborach. Twój głos ma znaczenie!
Może Cię zainteresować
Ile trzeba mieć lat, aby móc głosować w wyborach?
Prawo do wzięcia udziału w głosowaniu i oddania głosu w wyborach samorządowych, a więc czynne prawo wyborcze, przysługuje wszystkim polskim obywatelom, którzy najpóźniej w dniu wyborów ukończyli 18 lat. Wyjątek od tej reguły stanowią osoby, którym prawo wyborcze zostało odebrane na podstawie prawomocnego wyroku sądu lub wyroku Trybunału Stanu oraz osoby ubezwłasnowolnione.
Warto pamiętać, że w wyborach do rady gminy i na wójta mogą głosować również obywatele UE, którzy nie są obywatelami polskimi oraz Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, którzy najpóźniej w dniu głosowania kończą 18 lat i stale zamieszkują obszar tej gminy.
Może Cię zainteresować
Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?